Nefesin ve Yaşamın MUCİZEN Semineri

İki günlük bir çalışmadır. 4-5 kişiye bir nefes uzmanı denk gelir. Birçok egzersiz meditasyon ve yaşam koçluklarını kapsayan bir seminerdir.

NEFES=HAYAT
Hayatınızın en önemli adımını atmanız üzere 2 günde; Nefesinizdeki limitleri kaldırarak, yaşamınızdaki tüm tıkanmışlıkları ve sıkışmışlığı da ortadan kaldırmış olacaksınız, daha akan bir yaşam kavuşacaksınız.
Yapılan araştırmalar her gün aldığımız, bizi her anlamda limitleyen her türlü karmaşaya, hastalıklara neden olan toksinlerin %80 inin nefesle atılabildiğini gösteriyor.
ÇÖZÜM; limitleyici nefes ve düşünce alışkanlığının dönüşmesinde !
Artık çekim alanına gerçekten istediklerini almaya hak ettiğin bütün güzellikleri almaya hazır  mısınız?

Hayatı daha fazla ertelemeden bizi  arayın !  Kendinize değer verin ve önceliğiniz bu olsun..

Seminer İçeriği
5 nefes seansı
Yaşam Koçlukları
Pozitif Niyet Çalışması
Bereket Planı
Tibetin Gençlik Pınarı egzersizi
Ses egzersiziyle meditasyon

Bu Seminerin mucizevi sonuçlar veren harika planı doğrultusunda kurban rolünü, şikayet bilincini bırakıp kendi hayatınızın kahramanı olduğunuzu tüm hücrelerinizde bileceksiniz.

“ Bir gün, dünyayı düşünüş ve nefes alışla nasıl dönüştüreceğini bileceksin.
Bir kişinin nefes alış genişliği, bulunduğu sorumluluk derecesine karşılık gelir ve yapabilecekleri ile sahip olabileceklerinin tümünü belirler..”
Stefanno D'anna - Tanrılar Okulu  (Tavsiye kitaplar listemizden)Nefes Hayat Demek
Bütün yaşadığınız ağrıların, sızıların, yorgunluk ve gerginliğin hatta yaşamınızdaki her türlü tıkanıklığın sebebinin uyurken ve gündelik yaşam içerisinde nefesinizi tutuyor olmanızdan kaynaklanan oksijen eksikliği olduğunu söylesek?