Nefes ile Mucizene ilk Adım Semineri

Yaşamınızdaki tıkanıkların açılmasına adım atın, hayatınızın akmasına her anlamda iyileşmesine izin verin

NASILNEFES ALIYORSAK ÖYLE YAŞIYORUZ.

Doğal ve açık nefes ne demek? Doğal Nefes aldığımızda yaşamımızda neler değişiyor? Doğal ve sağlıklı nefes almak bedenimizi, zihnimizi ve duygularımızı nasıl etkiliyor? 

Bu seminer zihnimizdeki olumsuzlukları dönüştürerek bizi daha zinde, enerjik, olumlu, dengeli, huzurlu, mutlu bireyler yapacak, iç ve dışdünyamızda başarı ve mükemmelliğe ulaşmamızı sağlayacak bilgiler, koçluk çalışmaları ve nefes çalışmalarından oluşuyor.

Nefesinizi Açmaya ve Hayatınızı İyileştirmeye Hazır mısınız ?

Yapılan araştırmalar her gün aldığımız, bizi her anlamda limitleyen her türlü karmaşaya, hastalıklara neden olan toksinlerin %80 inin nefesle atılabildiğini gösteriyor.

Bu toksinlerden arınarak, çekim alanınıza her anlamda hak ettiğiniz bütün güzellikleri almaya, hayatı gerçekten yaşamaya  hazır mısınız?

Bütün tıkanıklıklar açılabilir sizin seçiminizle..

Nefsinizle kendinize yeniden hayat verin. Hücreleriniz sağlıkla dolsun, blokajlarınız çözülsün daha bereketli sevgi frekansında daha kolay akan şansı bol bir yaşama adım atmayı seçin Nefes Seminerimize gelmeyi seçerek. 

Uygulamalar:

Nefes ve Düşünce Analizi: Nefes alışkanlığımızın bizi ve yaşamımızı nasıl etkilemiş olduğu konusunda konuşup, her birinizin kendinize özgü nefes ve düşünce alışkanlığı konusunda detaylı bilgi vereceğiz. 

Paylaşılan detaylı teorik bilgilerin sonrasında çalışma 2 tam nefes seansı + Niyet Nefesi Meditasyonu ile destekleniyor.

Seminer sonunda, nefesinizde, yaşam enerjisinde, yaratım gücünüzdeki artış ve farkındalığınızda değişim ve açılım sağlanacak.

Bunun bir arınma programı olduğunu hatırlatarak katılımcıların o gün beslenmesi ile ilgili de destek olunuyor :-)

“ Bir gün, dünyayı düşünüş ve nefes alışla nasıl dönüştüreceğini bileceksin.
Bir kişinin nefes alış genişliği, bulunduğu sorumluluk derecesine karşılık gelir ve yapabilecekleri ile sahip olabileceklerinin tümünü belirler..”
Stefanno D'anna - Tanrılar Okulu  (Tavsiye kitaplar listemizden)

 

 Nefes Hayat Demek
Bütün yaşadığınız ağrıların, sızıların, yorgunluk ve gerginliğin hatta yaşamınızdaki her türlü tıkanıklığın sebebinin uyurken ve gündelik yaşam içerisinde nefesinizi tutuyor olmanızdan kaynaklanan oksijen eksikliği olduğunu söylesek?