Kurumlara "AÇIK NEFES BİLİNÇLİ YAŞAM"Semineri

Çalışanları nefesleri ve yaşamlarıyla ilgili bilinçlendirerek çalışma ortamındaki motivasyon ve performanslarını arttırmayı amaçlıyor..

Bir kişi nefesi açık tam ve bağlantılı olduğunda; iç dünyasında da mutlu ve tatmin olur ve bu; kendini  ifade etme şeklini, yaratıcılığını, verimini, performansını doğrudan etkiler.
Nefesi açılan kişilerin zekasında ve yaratıcılığındaki gelişim -defalarca ispatlandığı üzre- şüphesiz çok belirgin bir artış gösterir.
Limitleyici nefes ve düşünce alışkanlığının çalışmalar sonunda dönüşmesiyle; açık ve tam bağlantılı nefes ve durumlara daha geniş bir perspektifden bakabilme çözüm odaklılık ve yaratıcılığın yeteneklerin belirgin bir şekilde ortaya çıkması gerçekleşir.
Şirket bünyesinde bu çalışmaların iş verimi ve motivasyonu artırıcı etkileri, birlik bilinci ile çalışanlar arasında pozitif sinerji yaratımında kuvvetli bir destek olur.Nefes Hayat Demek
Bütün yaşadığınız ağrıların, sızıların, yorgunluk ve gerginliğin hatta yaşamınızdaki her türlü tıkanıklığın sebebinin uyurken ve gündelik yaşam içerisinde nefesinizi tutuyor olmanızdan kaynaklanan oksijen eksikliği olduğunu söylesek?