Elif Çolakoğlu Kimdir?

Berlin’de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü mezunu. İş hayatında gazeteci, bankacı ve televizyoncu olarak çalışırken, yaşam kalitesini iyileştirmeye olan ilgisinden bu yönde çalışmaları çokça araştırdı. Bu araştırmalar sonucunda, en hızlı ve en köklü dönüştürücü sistem olarak NEFES’le 2008 yılında tanıştı.

Fiziksel zihinsel ve ruhsal dönüştürücü Nefes’le yani Gerçek’le buluşmasından sonra Nevşah Fidan Sisteminden Nefes ve Yaşam Koçluğu eğitimi aldı. Bu alanda kendi gelişimine katkıda bulunan Bob Proctor Türkiye Ofisi Başarı Akademisi Yaşam Koçluğu  ve  Livcon Uluslararası Sertifikalı Yaşam Koçluğu eğitimleriyle bilgisini güçlendirdi.

Kendi markası olan HARMONY Nefes’i kurdu. Yaşamın bir bütün ve denge olduğundan yola çıkarak hazırlanmış bir programla ahengi ve bütünlüğü esas alıyor.

Toplumun farkındalığının artması ve bakış açının daha geniş bir perspektiften olması, her bakımdan daha kaliteli ve mutlu bir yaşam için bireysel özel çalışmalarının yanı sıra, Kurumlara ve özel gruplara NEFES ve Bilinçli Yaşam Seminerleri vermeye devam etmektedir.Nefes Hayat Demek
Bütün yaşadığınız ağrıların, sızıların, yorgunluk ve gerginliğin hatta yaşamınızdaki her türlü tıkanıklığın sebebinin uyurken ve gündelik yaşam içerisinde nefesinizi tutuyor olmanızdan kaynaklanan oksijen eksikliği olduğunu söylesek?